Naši lidé jsou v centru našich operací.

Jsme vášniví inovátoři a nadšenci, usilujeme o to, abychom dosáhli našich cílů, které nám umožní zůstat globálním lídrem v oblasti elitních přesných strojírenských výrobků.

Jsme progresivní a ambiciózní , neustále se vyvíjející, rostoucí a rozvíjející se, abychom vyhověli požadavkům našeho průmyslu. 

  • 500+ zaměstnanců

    Přibližně 100 našich zaměstnanců pracuje v Evropě

  • 8 učňů

    Rozvíjení kariéry v celém podniku, včetně výroby, služeb a prodeje.

  • 20 středisek umístěných po celé světě

    Včetně Spojeného království, Japonska, USA, Itálie, Francie, Číny, Polska, Německa a dalších

Naším úkolem je stručně řečeno, vyvíjet nářadí. Nevyrábíme nástroje pro kutily, ale investiční zboží pro výrobu jiného zboží. S nástroji, které vyrábíme, uživatelé vytvářejí velké i malé zboží, do automobilů, letadel a turbíny elektráren pro chytré telefony a komponenty hodinek. Díky většímu zapojení do výroby našich zákazníků jim nabízíme novou hodnotu a stáváme se součástí jejich příběhu. Na naší práci není nic obyčejného. Ve skutečnosti je skvělé mít smysl pro poslání a snažíme se přiblížit našim zákazníkům, aby naše společnost s nimi mohla pracovat jako tým se sdílenými hodnotami.

AKIHARU NAGAHAMA, PREZIDENT - NIKKEN KOSAKUSHO WORKS, LTD 

Na více než 500 zaměstnanců po celém světě, včetně více než 100 v NIKKEN Kosakusho Europe, vždy hledáme talenty, které by se přidali k týmu. Jsme různorodý tým s různými dovednostmi a nabíráme ze všech vzdělávacích prostředí, ať už se jedná o učně, absolventy nebo zkušené profesionály.

Úzce spolupracujeme s výcvikovým střediskem AMRC při náboru učňů, což umožňuje místním mladým lidem rozvíjet kariéru s námi a přispívat k budoucnosti strojírenství.

Sledujte na této stránce nejnovější příležitosti kariéry, a mezitím se dozvíte více o některých našich zaměstnancích a jejich rolích ve společnosti Nikken.

Charles, Technical Apprentice

JACK VARLEY, TECHNICAL SALES ENGINEER

TIM BRUCE, ASSISTANT SERVICE MANAGER

JONNY WATSON, FIELD SERVICE ENGINEER