ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

NIKKEN Kosakusho Europe Ltd poskytuje produkty a řešení přesného strojírenství, jako jsou CNC rotační stoly, NC Držáky nástrojů, Přednastavovací přístroje a úhlové hlavy.

Tyto zásady spolu s našimi podmínkami stanovují jak údaje které máme od vás zpracováváme.

Zpracování vašich údajů

Podle obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR) posoudila společnost NIKKEN Kosakusho Europe Ltd všech 6 důvodů pro zákonné zpracování údajů a jako nejzákonnější základ pro zpracování vašich údajů zvolila „Oprávněný zájem“.

NIKKEN Kosakusho Europe Ltd uchovává osobní údaje, jako jsou; jméno, e-mail, telefonní číslo, IP adresa a adresa společnosti. Věříme, že jednotlivci, o kterých zpracováváme údaje, budou mít pravděpodobně zájem o naše produkty, služby nebo řešení, která NIKKEN Kosakusho Europe Ltd nabízí.

Budeme zpracovávat pouze údaje o subjektech, které splňují specifická kritéria, jako je jejich obor a pracovní zařazení. Naše segmentace zahrnuje mimo jiné strojírenský a zpracovatelský průmysl a pracovní pozice jako Engineering Manager, Production Manager, Production Engineer, CNC Programmer, CNC Operator, Purchasing Manager.

Data zpracováváme z následujících důvodů:

Zadávání a provádění smluv - Při vyjednávání, uzavírání nebo souhlasu se smlouvou použijeme vaše osobní údaje k vytvoření příslušné dokumentace, jako jsou nabídky, smlouvy, faktury atd.

Pro marketingové účely - Vaše údaje zpracujeme, abychom vám poskytli marketingovou komunikaci, která se vás týká, v závislosti na tom, jak jsme vás potkali, historii vašich nákupů, odvětví, ve kterém pracujete, a vaše pracovní pozice. Marketingová komunikace může zahrnovat přímý e-mail, telefon nebo jakoukoli jinou marketingovou metodu B2B (Business to Business).

Vaše osobní údaje mohou být také uloženy na naší marketingové platformě Get Response, která se používá k doručování e-mailové komunikace. Kopii zásad ochrany osobních údajů Get Responses naleznete zde> https://www.getresponse.com/legal/privacy

Pokud si přejete odhlásit se z marketingové komunikace, můžete kliknout na odkaz v dolní části kteréhokoli z našich e-mailů nebo kontaktovat naše správce údajů, kteří zajistí, že tyto zprávy již nebudete dostávat.

Abychom vylepšili naši webovou stránku, přítomnost na webu a identifikovali, kdo náš web navštěvuje - Google Analytics používáme ke sledování a hlášení provozu na našich webových stránkách. To nám pomáhá rozvíjet oblasti webu, abychom je vylepšili, tj. Abychom uživatelům usnadnili hledání toho, co hledají.

Používáme Lead Forensics k identifikaci toho, kdo navštíví náš web. Kopii jejich zásad ochrany osobních údajů naleznete zde> https://www.leadforensics.com/privacy-policy/

Pokud vyplníte online poptávkový formulář prostřednictvím našeho webu nebo jedné z našich vstupních stránek, použijeme údaje, které poskytnete, ke zpracování vašeho požadavku a k tomu, abychom vám prostřednictvím našich marketingových sdělení poskytli informace o našich dalších produktech a službách. Má se za to, že při návštěvě našich stránek a odeslání dotazu máte oprávněný zájem o naše produkty a služby. Pokud si však nepřejete dostávat marketingovou komunikaci, máte právo se kdykoli odhlásit z e-mailové komunikace pomocí tlačítka pro odhlášení nebo kontaktováním správce údajů na níže uvedených kontaktních informacích.

Jak shromažďujeme vaše údaje

Pokud jste obdrželi korespondenci, získali jsme vaše údaje jedním z následujících způsobů;

  • Při předchozí příležitosti jste si vyžádali informace od společnosti NIKKEN Kosakusho Europe Ltd
  • Vy nebo někdo jiný vaším jménem s námi výslovně sdílíte své kontaktní údaje za účelem přijímání informací nyní nebo v budoucnu
  • Svou vizitku jste nám představili během výstavy nebo předchozí schůzky
  • Vy nebo obchodní kolega jste navštívili náš web a věříme, že o naše služby existuje skutečný oprávněný zájem
  • Člen našeho týmu našel vaše podnikání a vaše kontaktní údaje ve veřejné doméně a věří, že by vaše firma měla skutečný zájem o naše produkty, služby a řešení na základě vaší pracovní funkce a odvětví, ve kterém pracujete

Posouzení oprávněného zájmu (LIA)

Provedli jsme posouzení oprávněného zájmu (LIA) podle doporučení ICO. Na základě tohoto posouzení se má za to, že práva a svobody subjektů údajů nebudou v naší korespondenci týkající se společnosti NIKKEN Kosakusho Europe přepsána a že v žádném případě nebude naší korespondenci způsobena újma. Na základě naší segmentace podle organizace a podle konkrétní pracovní funkce ve spojení se zpracováním osobních údajů v kontextu obchodního prostředí věříme, že každý jednotlivec, který dostává korespondenci od společnosti NIKKEN Kosakusho Europe Ltd v přímé marketingové nebo prodejní kapacitě, se ukázal jako legitimní zájem o řešení NIKKEN Kosakusho Europe Ltd.

NIKKEN Kosakusho Europe Ltd používá systém CRM, Epicor, který ukládá všechny osobní údaje. Zásady ochrany osobních údajů společnosti Epicor najdete zde> https://www.epicor.com/en-uk/company/compliance/privacy/.

Pomocí Epicor dokončíme vyčištění dat alespoň jednou za 12 měsíců, abychom zajistili, že data budou udržována čistá, přesná a aktuální. Všechny záznamy, u nichž se zjistí, že jsou zastaralé, budou odstraněny

Žádost o vymazání dat nebo zastavení komunikace

Pokud si již nepřejete dostávat sdělení od společnosti NIKKEN, přejete si smazat svá data, postupujte prosím podle některého z následujících kroků:

  • Ve spodní části každého e-mailu klikněte na odkaz „odhlásit“
  • Pokud jste obdrželi hovor, sdělte zástupci, že si nepřejete další komunikaci 
  • Kontaktujte správce údajů na +44 (0) 1709 366306
  • Pošlete e-mail správcům údajů; FAO: Správce údajů, info@nikken-world.com
  • Napište správci údajů; Správce údajů FAO, NIKKEN Kosakusho Europe, Precision House, Mangham Way, Barbot Hall Industrial Estate, Rotherham S61 4RL

Všechny žádosti budou zpracovány do 30 dnů. Toto se vztahuje pouze na zpracování vašich osobních údajů, nikoli na zpracování obchodních údajů, které nespadají do působnosti GDPR.

Tato zásada byla naposledy zkontrolována a aktualizována 24. května 2018.