Společnost

O nás

NIKKEN nabízí řešení na míru pro nejnáročnější produkty na světě a pomáhá zvyšovat produktivitu a konkurenceschopnost u velmi složitých aplikací.

Již od roku 1989 dodává NIKKEN Kosakusho Europe v Evropě nejlepší strojírenské výrobky.  NIKKEN EUROPE je evropské ředitelství, která je součástí japonské mateřské společnosti NIKKEN Kosakusho Works Ltd, která působí na 3 kontinentech s více než 70 pobočkami po celém světě.

NIKKEN Kosakusho Europe sídlí v centru pokročilé výroby a inovací v průmyslovém parku ve Velké Británii.  Nabízíme řešení světové úrovně včetně výkonných CNC otočných stolů, vysoce přesných NC nástrojů, nastavovacích přístrojům, řešení pro správu nástrojů a řešení pro optimalizaci vřeten.  Naši zákazníci jsou všechny typy organizací: místní výrobní společnosti, výrobci strojů (OEM) a dodavatelé úrovně 1 působící v řadě průmyslových odvětví, včetně letectví, zdravotnictví, motoristického sportu, energetiky, těžby ropy, plynu a forem.

Společnost NIKKEN působí na 3 kontinentech a má pobočky ve více než 70 zemích. Naše nejnovější zařízení je inovační centrum NIKKEN (NICe) postavené tak, aby poskytovalo inovativní řešení pro výrobní průmysl, dle požadavků zákazníků. Na základě pokročilých výrobních technologií NIKKEN demonstruje na obráběcích centrech obráběcí technologie, které pokrývají rozmanitý průřez průmyslem.