Jméno Nikken pochází z japonské fráze „každodenní výzkum“. Jak říkáme ve společnosti Nikken, „Náš přístup a duch jsou založeny na tom, že každý den stavíme na našem výzkumu a přispíváme do budoucího průmyslu našimi technologiemi a nápady“.

Naše produkty vyvíjíme tak, že sledujeme vývoj a poslední trendy v průmyslu na celém světě.  Přispíváme k řešení naléhavých potřeb různých průmyslových odvětví.

Naše vysoce přesné produkty jsou vyráběny na naších moderních obráběcích strojích a našim cílem je poskytnout průmyslovému odvětví vyspělé technologie.

Inovační centrum NIKKEN, které bylo otevřeno na konci roku 2015, má celosvětový význam.  Pracujeme na projektech z Nikken Japan, na projektech od našich zákazníků z Evropě a z celého světa a vyvíjíme praktická řešení.  Při pohledu do budoucnosti vidíme stále více příležitostí v těchto oblastech, v nových materiálových oblastech a nových procesech.

 

Inovační centrum NIKKEN, které bylo otevřeno na konci roku 2015, má celosvětový význam. Pracujeme na projektech z Nikken Japan, na projektech od našich zákazníků z Evropě a z celého světa a vyvíjíme praktická řešení. Při pohledu do budoucnosti vidíme stále více příležitostí v těchto oblastech, v nových materiálových oblastech a nových procesech.

AKIHARU NAGAHAMA - PRESIDENT & CEO - NIKKEN KOSAKUSHO WORKS LTD WITH TONY BOWKETT - CEO - NIKKEN KOSAKUSHO EUROPE LTD