Odborná příprava

NIKKEN je hrdý na to, že má 8 učňů po celé Velké Británii, kteří pracují v různých rolích, jako je strojírenství, prodej, servis, výroba a technická činnost. Naši učni jsou vzděláváni ve svém oboru a poté, pokud je to žádoucí, pracují na částečný úvazek ve firmě Nikken kde rozvíjí svou kariéru.

Jack, technická podpora prodeje.

Jack se připojil k firmě NIKKEN před 5 lety a nastoupil do servisního oddělení se sídlem v Euro centru. Od té doby, díky znalostem a zkušenostem, které získal v oblasti služeb, se Jack vypracoval do role technického prodejce a hrál klíčovou roli v obchodním oddělení. Od ukončení studia v oboru elektrotechnika byl nominován na cenu HNC „Achiever roku 2018“ “s AMRC. 

Jsem cenným členem týmu v Nikken kvůli rozmanité práci, kterou dělám v oddělení Rotačních Stolů. Od servisu a instalace až po navrhování zakázkových doplňkových produktů, které nyní skladujeme, toho o produktu vím hodně, což má za následek, že jsem byl jediným poskytovatelem interního školení pro produkt za uplynulý rok. Nyní školím zaměstnance společnosti Nikken ze Spojeného království, Německa, Francie, Holandska a Turecka.

Kirbi, student údržby mechatroniky

Náš nejnovější AMRC student, Kirbi, se od svého nástupu do servisního oddělení NIKKEN student oboru mechatronika.

Kirbi nedávno oslavil vítězství v kategorii Rotherham Apprentice of the Year pro kategorii Intermediate. Porotci ocenili jeho zaměření a nadšení pro učení a spolupráci ve frimě NIKKEN. 

NIKKEN byla moje první volba pro absolvování učňovského vzdělávání, příležitosti, které poskytují k rozvoji mého učení a rozmanitost nabízené práce, mě připravilo na celoživotní kariéru ve strojírenství.