Odborná příprava

NIKKEN je hrdý na to, že má 8 učňů po celé Velké Británii, kteří pracují v různých rolích, jako je strojírenství, prodej, servis, výroba a technická činnost. Naši učni jsou vzděláváni ve svém oboru a poté, pokud je to žádoucí, pracují na částečný úvazek ve firmě Nikken kde rozvíjí svou kariéru.

Jack, technická podpora prodeje.

Jack se připojil k firmě NIKKEN před 5 lety a nastoupil do servisního oddělení se sídlem v Euro centru. Od té doby, díky znalostem a zkušenostem, které získal v oblasti služeb, se Jack vypracoval do role technického prodejce a hrál klíčovou roli v obchodním oddělení. Od ukončení studia v oboru elektrotechnika byl nominován na cenu HNC „Achiever roku 2018“ “s AMRC. 

Jsem cenným členem týmu v Nikken kvůli rozmanité práci, kterou dělám v oddělení Rotačních Stolů. Od servisu a instalace až po navrhování zakázkových doplňkových produktů, které nyní skladujeme, toho o produktu vím hodně, což má za následek, že jsem byl jediným poskytovatelem interního školení pro produkt za uplynulý rok. Nyní školím zaměstnance společnosti Nikken ze Spojeného království, Německa, Francie, Holandska a Turecka.

Charles, technický učeň

Náš nejnovější učeň AMRC, Charles Corker, od vstupu do inovačního centra NIKKEN jako technický učeň šel od úspěchu k úspěchu.

Pod vedením našich odborných inženýrů Charlie přispěl k pokročilým projektům obrábění pro naši globální klientskou základnu a pomáhal s prováděním inovativních ukázek v NICe.

Učňovský obor je skvělý způsob, jak se dostat do pracovního sektoru, do kterého byste jinak měli potíže proniknout.Vždy jsem stavěl věci doma, ať už to byla skříň nebo pracovní stůl, volba učňovské školy u NIKKEN a AMRC byla přirozeným vývojem, který dále posílil mé dovednosti a umožnil uskutečnění mých nápadů.