VÝROBNÍ SLUŽBY BENNETT

Jako velkoobjemový výrobce automobilových dílů je pro nás kritická naše doba provozu stroje.

Při pohledu na to, jak bychom se mohli zlepšit, naše analýzy a záznamy o údržbě ukázaly, že mnohé prodlevy strojů se týkají problémů s rotačním stolem, zejména skutečnost, že naše stávající jednotky neudržovaly jejich přesnost a že jakékoli mírné přetížení mělo za následek nákladnou opravu. a dlouhé období členění. 

Protože tyto otočné stoly byly jádrem naší výroby, hledali jsme pomoc a radu ve firmě Nikken, abychom zjistili, zda by jejich řešení otočných stolů bylo odolnější a robustnější. Z našeho setkání bylo zřejmé, že rotační stoly NIKKEN mají výrazně těžší konstrukci a využívají karbidový šnek a tvrzené šnekové kolo oproti konvenčnímu systému na bázi fosforového bronzu, který měl zákazník. Zákazník měl vynikající úroveň zásob a komplexní servisní středisko se sídlem ve Velké Británii v Rotherhamu.

Naše počáteční investice byla pro čtyři jednotky CNC260FA, které byly namontovány na naše stroje Doosan, když tyto byly instalovány na stroje ve výrobě, vykazovali sníženou hladinu hluku v důsledku tuhosti a pevnosti, a tato mimořádná tuhost nám umožnila zvýšit naši řeznou rychlost. Od osazení počátečních čtyř otočných stolů jsme nyní investovali do více než 12 x CNC260 do nových aplikací a během vývoje nahrazujeme všechny selhávající, staré stylové otočné stoly ekvivalentem Nikken.

NIKKEN.RAY BENNETT, VÝROBNÍ SLUŽBY BENNETT